Oficiální stránky rozhodčích OFS Přerov

Výsledky III. Ročníku vánočního turnaje v badmintonu

V Badminton aréně Přerov se 27. 12. 2015 konal tradiční Vánoční turnaj rozhodčích OFS Přerov a hostů v Badmintonu. Letošní ročník přinesl okořenění ve formě soubojů partnerek a manželek přítomných arbitrů. Pěkně popořadě.

Po devastující porci bramborového salátu, obložených chlebíčků a smažených kaprů jsme se sešli k tradičně prestižnímu klání v přehazování košíčků přes síť v počtu 9 natěšených sportovců a 4 sličných dam. Startovní listina byla silně poznamenána absencí čerstvě hnízdících párů či ještě podnapilých kolegů, kteří to přehnali se svařákem. I nebezpečný klan Caletků dal přednost dojídání zásob cukroví.

Děvčata zcela záměrně soutěžila odděleně na vlastním kurtu nerozptylujíc své vítězství chtivé protějšky. I přes mírný zdravotní handicap většiny zúčastněných hráček však bylo patrné jejich plné sportovní nasazení. Vítězkou se stala po zásluze Eliška (Koláčková). Druhá skončila Markéta (Koláčková), třetí Jitka (Dubravská) a bramborovou medaili brala Eva Zavřelová. V druhém rohu tělocvičny mezitím probíhaly urputné boje ve dvou základních skupinách.

V první skupině zápolili Radek Dubravský, Honza Koláček (tradiční host ze Zlínského kraje), Pavel Pospíšil, Martin Umrian. Ve druhé skupině pletené rakety zkřížili Petr Knop, Pepa Koláček, Pepa Zavřel, Michal Grečmal a Matěj Votava. Ze skupin do vyřazovacích bojů postoupili nejlepší 4 pořadí viz výše.

V semifinále se pak potkali vítězové prvního kola. Radek porazil Pavla Pospíšila, Petr Knop pak Honzu Koláčka. Ve finále dominoval Radek Dubravský, a z role otloukánka turnaje se během krátké doby propracoval do pozice favorita příštího ročníku. Následovala krátká večeře a posezení v restauraci, kde se již spřádaly taktické plány na los dalšího ročníku turnaje. Sláva vítězům, čest poraženým. Příští rok se snad sejdeme v hojnějším počtu.

post by: Zuřivý reportér

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *