Tomáš Král má v dostupných statistikách zaznamenané působení především v hokejbalu, kde nastupoval jako útočník, případně jako útočník/obránce. V nejvyšší soutěži se objevil v dresu HBC ALPIQ Kladno, HBC Kladno a HC Kert Park Praha, zatímco nejvýraznější bodové výkony zaznamenal v nižších soutěžích a kladenských ligových týmech.
V hokejové Tipsport extralize jsou u Tomáše Krále evidovány dva starty: jeden zápas v sezoně 2017/18 a jeden zápas v sezoně 2019/20. V obou případech působil jako brankář, zatímco hokejbalové statistiky ho uvádějí převážně na pozici útočníka.
Tomáš Král v hokejové extralize
Tipsport extraliga 2019/20 ; 1 ; 60 ; 30 ; 4 ; 26 ; 4,00 ; 86,67% ; 0
Tipsport extraliga 2017/18 ; 1 ; 48 ; 18 ; 1 ; 17 ; 1,25 ; 94,44% ; 0
| Sezóna | Zápasy | Minuty | Střely | Inkasované góly | Zásahy | Průměr | Úspěšnost | Trestné minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tipsport extraliga 2019/20 | 1 | 60 | 30 | 4 | 26 | 4,00 | 86,67% | 0 |
| Tipsport extraliga 2017/18 | 1 | 48 | 18 | 1 | 17 | 1,25 | 94,44% | 0 |
V sezoně 2019/20 odchytal Tomáš Král v Tipsport extralize jeden zápas, ve kterém strávil na ledě 60 minut, čelil 30 střelám, inkasoval čtyři góly a zaznamenal 26 zásahů při úspěšnosti 86,67 %.
V sezoně 2017/18 nastoupil do jednoho extraligového utkání, v němž odchytal 48 minut, čelil 18 střelám, inkasoval jeden gól a zaznamenal 17 zásahů při úspěšnosti 94,44 %.
Jednotlivé extraligové zápasy
| Datum | Utkání | Skóre | Minuty | Střely | Inkasované góly | Zásahy | Úspěšnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| út 25. 2. 2020 | Bílí Tygři Liberec vs HC Škoda Plzeň | 4:1 | 60 | 30 | 4 | 26 | 86,67% |
| pá 2. 3. 2018 | Bílí Tygři Liberec vs HC Škoda Plzeň | 4:0 | 48 | 18 | 1 | 17 | 94,44% |
V zápase 25. 2. 2020 nastoupili Bílí Tygři Liberec proti HC Škoda Plzeň a utkání skončilo skóre 4:1.
V zápase 2. 3. 2018 nastoupili Bílí Tygři Liberec proti HC Škoda Plzeň a utkání skončilo skóre 4:0.
Hokejová statistika v mládežnické extralize
Tomáš Král má evidované také působení v Extralize dorostu. V sezoně 2007/08 zasáhl do osmi zápasů, v sezoně 2008/09 se objevil v základní části ve 32 zápasech a v play-off ve třech utkáních.
| Soutěž | Zápasy | Minuty | Střely | Inkasované góly | Zásahy | Průměr | Úspěšnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Extraliga dorostu 2008/09 - play-off | 3 | 169 | 77 | 9 | 68 | 3,20 | 88,31% |
| Extraliga dorostu 2008/09 | 32 | 1845 | 832 | 82 | 750 | 2,67 | 90,14% |
| Extraliga dorostu 2007/08 | 8 | 345 | 182 | 22 | 160 | 3,83 | 87,91% |
V play-off Extraligy dorostu 2008/09 nastoupil do tří zápasů, odchytal 169 minut, čelil 77 střelám, inkasoval devět gólů a zaznamenal 68 zásahů při úspěšnosti 88,31 %.
V základní části Extraligy dorostu 2008/09 nastoupil do 32 zápasů, odchytal 1845 minut, čelil 832 střelám, inkasoval 82 gólů a zaznamenal 750 zásahů při úspěšnosti 90,14 %.
V sezoně 2007/08 odehrál v Extralize dorostu osm zápasů, v nichž strávil na ledě 345 minut, čelil 182 střelám, inkasoval 22 gólů a zaznamenal 160 zásahů při úspěšnosti 87,91 %.
Zápasy play-off Extraligy dorostu 2008/09
| Datum | Utkání | Skóre | Minuty | Střely | Inkasované góly | Zásahy | Úspěšnost |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ne 1. 3. 2009 | HC Škoda Plzeň vs HC Oceláři Třinec | 0:3 | 60 | 0 | 3 | 26 | 89,66% |
| so 28. 2. 2009 | HC Škoda Plzeň vs HC Oceláři Třinec | 3:2sn | 70 | 0 | 2 | 35 | 94,59% |
| čt 26. 2. 2009 | HC Oceláři Třinec vs HC Škoda Plzeň | 4:3 | 39 | 0 | 4 | 7 | 63,64% |
Hokejbalová kariéra Tomáše Krále
V hokejbale je Tomáš Král v dostupných záznamech uváděn především jako útočník. V některých sezonách nastupoval také jako útočník/obránce, zejména v mládežnických a extraligových statistikách.
Jeho kariéra zahrnuje působení v kladenských klubech HBC ALPIQ Kladno, HBC Kladno, HBC Kladno B, HCZB Sun Devils Kladno, Jungle Fever Kladno a HBC Š-J Bresson Kladno. Objevil se také v dresech SK Ďáblové Praha, Rafani Praha, HC Kert Park Praha, HBC Nové Strašecí, SK Kelti 2008 B a TJ HBC KEB Kladno.
Extraliga hokejbalu
V sezoně 2024-2025 nastoupil Tomáš Král v základní části CROSSDOCK Extraligy hokejbalu za HC Kert Park Praha do sedmi zápasů. Zaznamenal jeden gól a čtyři asistence, celkem pět bodů, při nulovém počtu trestných minut.
V sezoně 2022-2023 nastoupil v základní části Extraligy hokejbalu za HBC Kladno do jednoho utkání. V tomto zápase nebodoval a nezaznamenal ani trestnou minutu.
V sezonách 2015-2016, 2016-2017 a 2017-2018 jsou u něj u extraligových týmů HBC ALPIQ Kladno evidovány nulové počty zápasů, gólů, asistencí, bodů, přesilovkových gólů, gólů v oslabení i trestných minut.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Post | Z | G | A | B | PPG | SHG | PIM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | CROSSDOCK Extraliga hokejbalu - Základní část | HC Kert Park Praha | útočník | 7 | 1 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2022-2023 | Extraliga hokejbalu - Základní část | HBC Kladno | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017-2018 | CROSSDOCK Extraliga mužů - Základní část | HBC ALPIQ Kladno | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016-2017 | CCM Extraliga hokejbalu 2016-2017 - Základní část | HBC ALPIQ Kladno | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015-2016 | CCM Extraliga hokejbalu 2015-2016 - Základní část | HBC ALPIQ Kladno | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nejvýraznější výkony v kladenské hokejbalové lize
Nejproduktivnější období Tomáše Krále v dostupných statistikách představuje základní část Merch#53 Kladenské hokejbalové ligy v sezoně 2022-2023. Za HCZB Sun Devils Kladno odehrál 18 zápasů, vstřelil 45 gólů, přidal 30 asistencí a nasbíral 75 bodů.
V play-off stejné soutěže zaznamenal v šesti zápasech čtyři góly a pět asistencí, celkem devět bodů. V sezoně 2021-2022 měl v základní části za stejný tým bilanci 17 zápasů, 45 gólů, 24 asistencí a 69 bodů.
| Sezóna | Část soutěže | Tým | Z | G | A | B | PPG | SHG | PIM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HCZB Sun Devils Kladno | 18 | 45 | 30 | 75 | 5 | 1 | 20 |
| 2022-2023 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Play-Off | HCZB Sun Devils Kladno | 6 | 4 | 5 | 9 | 0 | 0 | 2 |
| 2021-2022 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HCZB Sun Devils Kladno | 17 | 45 | 24 | 69 | 3 | 2 | 18 |
| 2020-2021 | 2. Liga - Čechy Střed - Základní část | HBC Kladno B | 3 | 6 | 2 | 8 | 2 | 0 | 12 |
V sezoně 2020-2021 odehrál za HBC Kladno B v základní části 2. Ligy - Čechy Střed tři zápasy, ve kterých vstřelil šest gólů a přidal dvě asistence.
V sezoně 2021-2022 nastoupil za SK Ďáblové Praha v základní části 2. Ligy - Čechy Střed do 13 zápasů, v nichž zaznamenal 24 gólů, devět asistencí a celkem 33 bodů.
Statistiky v sezonách 2023-2024 až 2025-2026
V sezoně 2025-2026 odehrál Tomáš Král za HCZB Sun Devils Kladno v základní části Merch#53 Kladenské hokejbalové ligy 17 zápasů. Vstřelil 45 gólů, přidal 24 asistencí a nasbíral 69 bodů, přičemž zaznamenal 18 trestných minut.
V play-off stejné sezony nastoupil do osmi zápasů, vstřelil deset gólů, přidal šest asistencí a získal celkem 16 bodů.
V sezoně 2024-2025 odehrál za HCZB Sun Devils Kladno v základní části devět zápasů, v nichž zaznamenal 12 gólů, 13 asistencí a 25 bodů. V play-off přidal ve třech utkáních pět gólů a pět asistencí, celkem deset bodů.
V sezoně 2023-2024 nastoupil za HCZB Sun Devils Kladno v základní části do 14 zápasů a zaznamenal 25 gólů, 18 asistencí a 43 bodů. V play-off přidal ve čtyřech zápasech pět gólů a jednu asistenci.
| Sezóna | Soutěž a část | Tým | Z | G | A | B | PPG | SHG | PIM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HCZB Sun Devils Kladno | 17 | 45 | 24 | 69 | 3 | 2 | 18 |
| 2025-2026 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Play-Off | HCZB Sun Devils Kladno | 8 | 10 | 6 | 16 | 1 | 0 | 6 |
| 2024-2025 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HCZB Sun Devils Kladno | 9 | 12 | 13 | 25 | 0 | 3 | 6 |
| 2024-2025 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Play-Off | HCZB Sun Devils Kladno | 3 | 5 | 5 | 10 | 3 | 0 | 6 |
| 2023-2024 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HCZB Sun Devils Kladno | 14 | 25 | 18 | 43 | 2 | 0 | 10 |
| 2023-2024 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Play-Off | HCZB Sun Devils Kladno | 4 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2026-2027
V sezoně 2026-2027 má Tomáš Král v dostupných statistikách jeden start za HBC Sun Devils Kladno v základní části Merch#53 Kladenské hokejbalové ligy. Jako útočník zaznamenal jeden gól a jednu bodovou bilanci.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Post | Z | G | A | B | PPG | SHG | PIM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Merch#53 Kladenská hokejbalová liga - Základní část | HBC Sun Devils Kladno | útočník | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Starší hokejbalové sezony
V sezoně 2018-2019 zaznamenal Tomáš Král za HBC ALPIQ Kladno B v základní části 2. Ligy - Čechy Střed ve 14 zápasech 20 gólů, 17 asistencí a 37 bodů. Za HCZB Sun Devils Kladno přidal v základní části oblastní ligy v šesti zápasech šest gólů, devět asistencí a 15 bodů.
V sezoně 2017-2018 měl za HBC ALPIQ Kladno B v základní části oblastní ligy bilanci 17 zápasů, 49 gólů, 20 asistencí a 69 bodů. V play-off přidal v osmi zápasech 12 gólů a 13 asistencí, celkem 25 bodů.
V sezoně 2016-2017 zaznamenal za HBC ALPIQ Kladno B v základní části oblastní hokejbalové ligy ve 17 zápasech 33 gólů, 35 asistencí a 68 bodů. V play-off odehrál dva zápasy a získal jeden bod.
V sezoně 2015-2016 měl za HBC ALPIQ Kladno B v základní části oblastní hokejbalové ligy 23 gólů, 24 asistencí a 47 bodů v 15 utkáních. V play-off přidal v sedmi zápasech sedm gólů a 12 asistencí.
V sezoně 2014-2015 odehrál za Jungle Fever Kladno v základní části 2. NHbL - Střed devět zápasů, v nichž vstřelil pět gólů a přidal devět asistencí. V play-off nastoupil do deseti zápasů a zaznamenal devět gólů a dvě asistence.
Začátky kariéry
V sezoně 2011-2012 nastoupil Tomáš Král za HBC ALPIQ Kladno v Extralize staršího dorostu do sedmi zápasů základní části, v nichž zaznamenal čtyři góly a šest asistencí. V play-off odehrál osm zápasů a získal 13 bodů za osm gólů a pět asistencí.
V sezoně 2010-2011 měl v základní části Extraligy staršího dorostu za HBC ALPIQ Kladno bilanci dvou zápasů, jednoho gólu a dvou asistencí. V play-off nastoupil do 13 zápasů, vstřelil osm gólů a přidal tři asistence.
V sezoně 2009-2010 odehrál za HBC ALPIQ Kladno v základní části Extraligy mladšího dorostu devět zápasů, v nichž zaznamenal jeden gól a čtyři asistence. V play-off nastoupil do 11 zápasů a získal 20 bodů za 11 gólů a devět asistencí.
V sezoně 2008-2009 působil v Extralize mladšího dorostu za TJ HBC KEB Kladno. V základní části odehrál osm zápasů a zaznamenal jeden gól a jednu asistenci, zatímco v play-off přidal ve zvláštním záznamu jeden zápas a dva góly.
